Ledelse og ansatte

Ledelse:

 

 

 

Morten Sesseng, rektor
Tlf.nr.: 23 46 43 04
morten.sesseng@ude.oslo.kommune.no

 

 

 

 

 

Rune Byre Gåsemyr, assisterende rektor
Tlf.nr.: 23 46 43 05
rune.gasemyr@ude.oslo.kommune.no

 

 

 

 

 

Kristine Mørk, undervisningsinspektør
Tlf.nr.: 23 46 43 08
kristine.mork@ude.oslo.kommune.no

 


 

 

 

Luiza Codreanu, undervisningsinpektør
Tlf.nr.: 23 46 43 20
luiza.codreanu@ude.oslo.kommune.no

 

 

Sosiallærer og rådgiver:

 

 

 

Vivi-Ann Kronstad, sosiallærer barnetrinnet
Tlf.nr.: 23 46 43 07
vivi-ann.kronstad@ude.oslo.kommune.no

 

 

 

Lene Sandsdalen, rådgiver ungdomstrinnet

Tlf.nr.: 23 46 43 06

Lene.Sandsdalen@ude.oslo.kommune.no

 

 

Kontoret:

 

 

 

Gro Sommerfelt Karlsen, kontorsjef
Tlf.nr.: 23 46 43 12
gro.karlsen@ude.oslo.kommune.no

 

 

 

 

 

Hilde Slydahl, konsulent
Tlf.nr.: 23 46 43 03
hilde.slydahl@ude.oslo.kommune.no

 

Anita Bertinussen, konsulent
Tlf.nr.: 23 46 43 13
Anita.Bertinussen@ude.oslo.kommune.no

 

Anne Hjelmevold Cruys, vikarinnkaller
Tlf.nr.: 45 29 28 60
anne.cruys@ude.oslo.kommune.no

 

 

Driftsleder:

 

 

 

Halvor Foss
Tlf.nr.: 23 46 43 09 / 95 99 24 43
halvor1401@osloskolen.no

 


Bibliotekar:

 

 

 

Ellen Fareth Bergrem, bibliotekar
Tlf.nr.: 23 46 43 11
elbea005@osloskolen.no

 


IKT-ansvarlig:

 

 

 

Arne K. Fried
Tlf.nr.: 23 46 43 14
arne2410@osloskolen.no