Ledelse og ansatte

Ledelse:

Morten Sesseng, rektor
Tlf.nr.: 23 46 43 04
morten.sesseng@ude.oslo.kommune.no

Rune Byre Gåsemyr, assisterende rektor
Tlf.nr.: 23 46 43 05
rune.gasemyr@ude.oslo.kommune.no

Katrine Falleth, undervisningsinspektør
Tlf.nr.: 23 46 43 20
Katrine.Falleth@ude.oslo.kommune.no

Guro Marie Trefall, undervisningsinpektør
Tlf.nr.: 23 46 43 08
guro.trefall@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer og rådgiver:

Vivi-Ann Kronstad, sosiallærer barnetrinnet
Tlf.nr.: 23 46 43 07
vivi-ann.kronstad@ude.oslo.kommune.no

Charlotte Niklasson, rådgiver ungdomstrinnet
Tlf.nr.: 23 46 43 06
Charlotte.Niklasson@ude.oslo.kommune.no

Kontoret:

Gro Sommerfelt Karlsen, kontorsjef
Tlf.nr.: 23 46 43 12
gro.karlsen@ude.oslo.kommune.no

Hilde Slydahl, konsulent
Tlf.nr.: 23 46 43 03
hilde.slydahl@ude.oslo.kommune.no

Anita Bertinussen, konsulent
Tlf.nr.: 23 46 43 13
Anita.Bertinussen@ude.oslo.kommune.no

Bjarne Myklebust, vikarinnkaller
Tlf.nr.: 45 29 28 60
Bjarne.Myklebust@ude.oslo.kommune.no

Driftsleder:

Halvor Foss
Tlf.nr.: 23 46 43 09 / 95 99 24 43
halvor1401@osloskolen.no

Bibliotekar:

Ellen Fareth Bergrem, bibliotekar
Tlf.nr.: 23 46 43 11
elbea005@osloskolen.no

IKT-ansvarlig:

Arne K. Fried
Tlf.nr.: 23 46 43 14
arne2410@osloskolen.no

Melkeansvarlig:

Bjarne Myklebust
Tlf.nr.: 23 46 43 00
Bjarne.Myklebust@ude.oslo.kommune.no